הרכב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-22
    מפת אתר
العربية   English

הרכב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-22

יושב ראש הוועדה – שופט בית המשפט העליון, חנן מלצר. 

ממלא מקומו – שופט בית המשפט העליון, ניל הנדל.

סגנים ליושבי ראש הוועדה:

  • חה"כ דוד ביטן, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת הליכוד.
  • מר גיל סגל, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת יש עתיד.
  • מר משה ארבל, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת ש"ס.
  • מר אברהם ובר, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת יהדות התורה.​


1. סיעת הליכוד 

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
חה"כ דוד ביטן גב' עליזה בראשי​
מר אינג' אלי כהן קגן מר דורון אטיאס
מר יעקב (קובי) מצא​ מר אריאל ניני
מר שאול דבוש​
מר יעקב בוקר
מר יעקב דקל מר יעקב עופר אלקבץ
גב' הדסה גטשטיין מר אלידור כהן 
​מר יגאל הררי ​מר שרון קרייזל
מר יוסי שלום חיים רוזנבויים מר שלמה גרינברג
גב' חנה בן זקן מר שרגא פיליפ קורטוב

 

2. סיעת כחול לבן

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר גיל סגל ח"כ אבי ניסנקורן
גב' נטע אטיאס ח"כ צבי האוזר
גב' שפרית כהן חיו שרביט ח"כ מאיר כהן
עו"ד שמעון בר-און גב' עינב קאבלה
מר מוטי שוקרון גב' מעיין עוז
​מר יחזקאל אגאי ​מר רון קורמוס
​מר אסף גולדפרב ​מר חגי טבת
​רו"ח ערן יארארק ​מר איציק צרפתי
​עו"ד ערן מרינברג ​גב' עידית וקסלר צח

 

3. סיעת חד"ש

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר וויאם שביטה מר פאדי אבו יונס


4. סיעת תע"ל

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
עו"ד סעדי אוסאמה מר בסים עספור

 

5. סיעת כולנו

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר סהר פינטו ליהי גולן

 

6. סיעת הבית היהודי-האיחוד הלאומי

​חברי הוועדה ממלאי מקום
נעם וייס מר הושעיה יפת הררי


7. סיעת ש"ס 

חברי הוועדה ממלאי מקום​
משה ארבל ישראל בך
​מנשה לוי ​אביעד אושרי

8. סיעת ישראל ביתנו

חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר עודד פורר מר רומן גרביץ

9. סיעת אגודת ישראל

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
​מר אברהם יוסטמן מר יעקב רוזן

 

10. סיעת דגל התורה

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
הרב אברהם ובר עו"ד מנחם מושקוביץ


11. סיעת מרצ

​חבר הוועדה ממלאי מקום​
ח"כ עיסאווי פריג'  גב' רונית חייקין יעקובי

   

12. סיעת רע"מ-רשימת האיחוד הערבי

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר יוסף פדילה מר ואליד חליל אלהואשלה

 

13. סיעת בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

חברי הוועדה ממלאי מקום
מר עלי ג'סאר

 

14. סיעת אח"י-ארץ חברה יהדות

​חבר הוועדה ממלאי מקום​
מר שי נתן 

   

15. סיעת העבודה

​חבר הוועדה ממלאי מקום​
מר סמי שלמה שושן  מר יאיר אוחנה
​מר עומרי שגב ​מר ריצ'ארד פרס

   ​

​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​